שרות הנהלת חשבונות ומיצוי זכויות המס המקסימליות לעמותה

למי אנו מייעדים את השרות ?

עבור בעלי פעילות ציבורית למטרה ללא רווח אשר מעוניין בהקמת עמותה  שמתחילה את פעילותה הציבורית ומעוניין לקבל הדרכה וליווי מקצועי המתאים לעמותה על מנת שתקבל שקט נפשי ושהפעילות של העמותה תתנהל בצורה נכונה ומדויקת.

-עבור חבר ועד של עמותה קיימת שאתה מתנהל כבר זמן מה ואתה מרגיש כי שלא הכול מושלם, ההתנהלות  והדיווחים של העמותה  לרשויות המס מלווה בתקלות שונות כגון אי הגשה בזמן וכו' ספרי החשבונות של העמותה לא מעודכנים ולא מנוהלים כמו שצריך ושאין לך שקט נפשי.

-עבור בעלים או מנהל חברה אשר מרגיש שאתה משלם יותר מדי מיסים, קנסות ולא קיבלת תשומת לב לפעילות ללא רווח של העמותה שלך הן בהדרכה לגבי פעילות העמותה והן לגבי התנהלות רישום הנהלת החשבונות שלא נרשמת כמו שצריך.

איך אנו במשרד רואה חשבון ישראל לוי נוכל לעזור לך עם פעילות העמותה?

אנו במשרד רואה חשבון ישראל לוי נעניק לך שרות מושלם לניהול העמותה שלך על ידי מיצוי זכויות העמותה בצורה מקסימלית של ושל כל דיווחי העמותה לגורמים השונים, קבלת סעיף 46 זיכוי ממתן תרומות לתורמים במסגרת החוק.

השרות שתקבל יהיה שרות אישי, אמין, מקצועי ואיכותי עבור הפעילות של העמותה תוך כדי תשומת לב לפרטים הקטנים הדרכה וליווי בסוגיות שונות, תקבל שקט נפשי אשר יתורגם לכך שתוכל להתרכז בקידום  העמותה והפעילות הציבורית של העמותה אנו במשרד רואה חשבון ישראל לוי נשמור ונדאג לאינטרסים של העמותה שלך בתחום המיסוי והתקשורת עם רשויות המס על מנת לדאוג לכך שתעמוד בהוראות החוק הנדרשות.

דילוג לתוכן