שרותי הנהלת חשבונות ומיצוי זכויות המס המקסימליות לעוסק מורשה

למי אנו מייעדים את השרות ?

  • עבורך עסק עצמאי חדש שמעוניין בפתיחת תיק עוסק מורשה שמתחיל את פעילותך ומעוניין לקבל הדרכה וליווי מקצועי המתאים לך על מנת שתקבל שקט נפשי ושהפעילות שלך תתנהל בצורה נכונה ומדויקת.
  • עבורך עוסק מורשה שאתה מתנהל כבר זמן מה ואתה מרגיש כי שלא הכול מושלם, ההתנהלות  והדיווחים שלך לרשויות המס מלווה בתקלות שונות כגון אי הגשה בזמן וכו' ספרי החשבונות שלך לא מעודכנים ולא מנוהלים כמו שצריך ושאין לך שקט נפשי.
  • עבורך עוסק מורשה אשר מרגיש שאתה משלם יותר מדי מיסים, קנסות ולא קיבלת תשומת לב לעסק שלך הן בהדרכה לגבי הוצאות מוכרות  שאתה יכול לדרוש במסגרת החוק והן לגבי התנהלות רישום הנהלת החשבונות שלא נרשמת כמו שצריך.

איך אנו במשרד רואה חשבון ישראל לוי נוכל לעזור לך עם ניהול העוסק מורשה ?

אנו במשרד רואה חשבון ישראל לוי נעניק לך שירות מושלם לניהול העוסק מורשה שלך על ידי מיצוי זכויותיך בצורה מקסימלית של כל הטבות המיסוי שקשורות לעוסק מורשה שלך כמובן שבכפוף למסגרת החוק, השרות שתקבל יהיה שרות אישי, אמין, מקצועי ואיכותי. 

עבור הפעילות שלך כעוסק מורשה תוך כדי תשומת לב לפרטים הקטנים והפחתת תשלומי המס למינימום במסגרת החוק.

תקבל שקט נפשי אשר יתורגם לכך שתוכל להתרכז בקידום העסק שלך אנו במשרד רואה חשבון ישראל לוי נשמור ונדאג לאינטרסים של העסק שלך בתחום המיסוי והתקשורת עם רשויות המס על מנת לדאוג לכך שתעמוד בהוראות החוק הנדרשות.

דילוג לתוכן